نماد اعتماد الکترونیکی
 
 
تبلیغات
 
 
مقايسه کالاها
 
نام کالا  
 
لوگوی رسانه برخط
 
 
ورود اعضا
 
 
محصولات
 
 
قرعه کشی ،جوایز و شارژ
 
 
پرداخت با کلیه کارتهای شتاب
 
 
آمار
 
7087027
کل بازديدها :
61219
بازديدهاي امسال :
15168
بازديدهاي اين ماه :
192
بازديدهاي امروز :
13
کاربران آنلاين :
6738
اعضاي سايت :
0
اعضاي جديد :
 
سبد خريد
 
نام کالا تعداد کالا  
قيمت کل : 0 ريال
 
دعوت به همکاری- استخدام
 
 
مترجم گوگل
 
 
وب گذر
 
 
ستارک
 

آموزش زبان از راه دور ستارک

مطالعات روانشناسان و پژوهشگران امروزی بیانگر آن است که ۵۰ درصد هوش کودکان تا سنین چهار سالگی شکل میگیرد. لذا غنی بودن فضای آموزشی به رشد ذهنی کودکان کمک میکند. نظریه های مختلفی بیانگر توانایی های ذهنی افراد و معرفی انواع هوشها می باشد. گروهی از تحقیقات انجام شده بر روی یادگیری و علوم مغز در آمریکا به نتایج جدیدی به ویژه در مورد یادگیری زبان دوم رسیده اند اما این توانایی از سن کمتر از یک سالگی آغاز می شود.

آموزش زبان ستارک از سن یک سالگی تا ۳ سالگی آموزش زبان خود را به صورت مادر و کودک شروع می کند و بعد از ۳ سالگی به صورت مستقل کودک می‌تواند آموزش زبان دوم را فراگیرد.

 با توجه به بزرگ شدن شهرها و طولانی شدن مسیر ها شاید امروز امکان حضور در کلاسهای زبان حضوری وجود نداشته باشد. شیوه آموزش آنلاین خاله ستاره این معضل را برطرف نموده و امکان استفاده از آموزش مجازی زبان کودکان را برای همگان در سراسر دنیا فراهم نموده است. در آموزش زبان انگلیسی ستارک به کلیه جوانب به هوش و رشد شناختی کودک توجه کرده و تمامی مهارت های ظریف دستی و حرکتی را مورد توجه قرار داده است. آموزش زبان ستارک با استفاده از فیلم های آموزشی زبان شاد و موزیکال سعی در ایجاد انگیزه و علاقه به آموزش زبان دوم را در کودک را دارد.                                  
                    
****  خاله ستاره دیگه چی داره ****

نمونه زبان آموزان رشد یافته با متد خاله ستاره را در فضای مجازی مشاهده کنید:

اینستاگرام:           @khalehsetareh.academy

تلگرام :       khalehsetareh@